Spadkobiercy - menu
Spadkobiercy - menu Serialowe nowości Informacje o Spadkobiercach Obsada serialu Goście serialu Odcinki Spadkobierców Galerie zdjęć Forum Spadkobierców
Realizacja TV
30.12.2010r. - godz. 01:35
Realizacja TV
Dariusz Kamys:
Przypominam, że w styczniu, a dokładnie 4 stycznia odbędzie kolejna realizacja SPADKOBIERCÓW. Znam już gości, którzy wystąpią. Powiem tylko tyle, że dzięki dwojgu z nich poczuję się znowu jak za dawnych lat będąc kierownikiem klubu Gęba. Oprócz nich będzie wokalista pewnego rybnego zespołu i niewiasta z Krainy Czarów, w skrócie - ARM. Będzie się działo!
Konkurs, konkurs, konkurs! ;-)
11.12.2010r. - godz. 21:18
Konkurs, konkurs, konkurs! ;-)
Ekipa Spadkobierców:
W serwisie pojawił się kolejny bardzo, bardzo, bardzo archiwalny odcinek serialu Spadkobiercy - tym razem drugi. Dodatkowo dla wszystkich fanów mamy nowy konkurs, w którym do zgarnięcia są unikalne koszulki Spadkobierców. Ułóż wiersz, rymowankę lub śmieszne powiedzenie związane z rodziną Oewnsów i wyślij nam. Szczegóły konkursu TUTAJ (kliknij). Konkurs trwa do 19 grudnia, zatem nie czekajcie i do dzieła... ;-)
Spadkobiercy na weekend!
05.12.2010r. - godz. 02:27
Spadkobiercy na weekend!
Ekipa Spadkobierców:
W dziale odcinki pojawiła się nowa kategoria bardzo archiwalne odcinki Spadkobierców, a w nim wielka niespodzianka dla wszystkich fanów serialu, czyli najpierwsiejszy z pierwszych odcinków serialu! Dodatkowo w galerii pojawiły się też nowe fotki - tym razem z Spadkobierców zagranych podczas 24. PAKI. Już niebawem kolejne niespodzianki ;-)
Koszulki do wygrania
19.11.2010r. - godz. 14:16
Koszulki do wygrania
Dariusz Kamys:
Na stronie facebookowej konkurs. Nagrodą są koszulki spadkobiercowe. Kto chciałby taką koszulkę - do dzieła!
Najbliższe relizacje tv
19.11.2010r. - godz. 14:11
Najbliższe relizacje tv
Dariusz Kamys:
Znam już dokładny termin nowych realizacji. Odbędą się w przyszłym roku 4 stycznia i 1 lutego oczywiście w teatrze BAJKA. Efekt realizacji w TV4 na wiosnę. Do zobaczenia "na żywo".
Płyta DVD
09.11.2010r. - godz. 01:20
Płyta DVD
Dariusz Kamys:
Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że płyta z pierwszym sezonem Spadkobierców ukaże się. Najprawdopodobniej będzie to na początku grudnia. Fajnie nie?
Nowe odcinki
09.11.2010r. - godz. 01:19
Nowe odcinki
Dariusz Kamys:
Będą realizowane w styczniu i w lutym, a konkretnie według kolejności: czwartego i pierwszego. Czyli na wiosnę ukaże się w sumie osiem odcinków. W teatrze BAJKA oczywiście. Godzin jeszcze nie znam.
Spadkobiercze nowości...
07.11.2010r. - godz. 21:10
Spadkobiercze nowości...
Ekipa Spadkobierców:
Już za chwilę na antenie TV4, kolejny odcinek improwizowanego serialu Spadkobiercy, w którym tym razem w rolę gościa wcieli się Bartłomiej Kasprzykowski. Tradycyjnie już, jak co tydzień, zapraszamy was także wspólnie z serwisem eKabaret.pl do zajrzenia za kulisy powstawania tego odcinka. Dodatkowo na stronie Spadkobierców pojawił się też długo oczekiwany trzydziesty szósty odcinek z Tomaszem Raczkiem...
<<< poprzednia -   4  5  6  7  8  9  10  11  12   - następna >>>
Ostatni odcinek Spadkobierców
Spadkobiercy - 30. PAKA (cały odcinek)
Aktorzy o Spadkobiercach
Opinie występujących o serialu
Agnieszka Litwin-Sobańska
"Weszłam na scenę z dzieckiem na ręku i nagle padł strzał wymierzony we mnie. Padłam trupem, światło zgasło, Darek włączył muzykę, ktoś ściągnął mnie za nogi za kulisę. Tak wyglądał mój debiut w Spadkobiercach."
"Spadkobiercy to przede wszystkim super zabawa, dla nas i mamy nadzieję dla widzów. Nie co dzień zdarza się możliwość tak wielkiej improwizacji, co po trosze jest ucieczką od granych ciągle własnych numerów."
Marcin Wójcik
Polecane imprezy...
... czyli na co warto się wybrać!
Archiwalny odcinek Spadkobierców
Spadkobiercy - odcinek 94 (archiwalny)
Forum Dyskusyjne
Oficjalne forum serialu Spadkobiercy
Zapraszamy do Internetowego Forum Dyskusyjnego, gdzie każdy z was może podzielić się swoimi opiniami, dotyczącymi serialu Spadkobiercy. Najaktywniejszych użytkowników nagradzamy i zapraszamy na nasze występy i nagrania...
Kabarety na Facebooku
Lubisz nas? Oni tak...
Nasi przyjaciele
Strony przyjaciół serialu
© 2010 Spadkobiercy.net - Wszystkie prawa zastrzeżone (stat). Reżyser i pomysłodawca: Dariusz Kamys. Projekt i wykonanie serwisu: Łukasz Sztoldo (Spadkobiercy)