Spadkobiercy - menu
Spadkobiercy - menu Serialowe nowości Informacje o Spadkobiercach Obsada serialu Goście serialu Odcinki Spadkobierców Galerie zdjęć Forum Spadkobierców
Realizacja TV
30.12.2010r. - godz. 01:35
Realizacja TV
Dariusz Kamys:
Przypominam, że w styczniu, a dokładnie 4 stycznia odbędzie kolejna realizacja SPADKOBIERCÓW. Znam już gości, którzy wystąpią. Powiem tylko tyle, że dzięki dwojgu z nich poczuję się znowu jak za dawnych lat będąc kierownikiem klubu Gęba. Oprócz nich będzie wokalista pewnego rybnego zespołu i niewiasta z Krainy Czarów, w skrócie - ARM. Będzie się działo!
Konkurs, konkurs, konkurs! ;-)
11.12.2010r. - godz. 21:18
Konkurs, konkurs, konkurs! ;-)
Ekipa Spadkobierców:
W serwisie pojawił się kolejny bardzo, bardzo, bardzo archiwalny odcinek serialu Spadkobiercy - tym razem drugi. Dodatkowo dla wszystkich fanów mamy nowy konkurs, w którym do zgarnięcia są unikalne koszulki Spadkobierców. Ułóż wiersz, rymowankę lub śmieszne powiedzenie związane z rodziną Oewnsów i wyślij nam. Szczegóły konkursu TUTAJ (kliknij). Konkurs trwa do 19 grudnia, zatem nie czekajcie i do dzieła... ;-)
Spadkobiercy na weekend!
05.12.2010r. - godz. 02:27
Spadkobiercy na weekend!
Ekipa Spadkobierców:
W dziale odcinki pojawiła się nowa kategoria bardzo archiwalne odcinki Spadkobierców, a w nim wielka niespodzianka dla wszystkich fanów serialu, czyli najpierwsiejszy z pierwszych odcinków serialu! Dodatkowo w galerii pojawiły się też nowe fotki - tym razem z Spadkobierców zagranych podczas 24. PAKI. Już niebawem kolejne niespodzianki ;-)
Koszulki do wygrania
19.11.2010r. - godz. 14:16
Koszulki do wygrania
Dariusz Kamys:
Na stronie facebookowej konkurs. Nagrodą są koszulki spadkobiercowe. Kto chciałby taką koszulkę - do dzieła!
Najbliższe relizacje tv
19.11.2010r. - godz. 14:11
Najbliższe relizacje tv
Dariusz Kamys:
Znam już dokładny termin nowych realizacji. Odbędą się w przyszłym roku 4 stycznia i 1 lutego oczywiście w teatrze BAJKA. Efekt realizacji w TV4 na wiosnę. Do zobaczenia "na żywo".
Płyta DVD
09.11.2010r. - godz. 01:20
Płyta DVD
Dariusz Kamys:
Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że płyta z pierwszym sezonem Spadkobierców ukaże się. Najprawdopodobniej będzie to na początku grudnia. Fajnie nie?
Nowe odcinki
09.11.2010r. - godz. 01:19
Nowe odcinki
Dariusz Kamys:
Będą realizowane w styczniu i w lutym, a konkretnie według kolejności: czwartego i pierwszego. Czyli na wiosnę ukaże się w sumie osiem odcinków. W teatrze BAJKA oczywiście. Godzin jeszcze nie znam.
Spadkobiercze nowości...
07.11.2010r. - godz. 21:10
Spadkobiercze nowości...
Ekipa Spadkobierców:
Już za chwilę na antenie TV4, kolejny odcinek improwizowanego serialu Spadkobiercy, w którym tym razem w rolę gościa wcieli się Bartłomiej Kasprzykowski. Tradycyjnie już, jak co tydzień, zapraszamy was także wspólnie z serwisem eKabaret.pl do zajrzenia za kulisy powstawania tego odcinka. Dodatkowo na stronie Spadkobierców pojawił się też długo oczekiwany trzydziesty szósty odcinek z Tomaszem Raczkiem...
<<< poprzednia -   4  5  6  7  8  9  10  11  12   - następna >>>
Ostatni odcinek Spadkobierców
Spadkobiercy - 30. PAKA (cały odcinek)
Aktorzy o Spadkobiercach
Opinie występujących o serialu
Agnieszka Litwin-Sobańska
"Weszłam na scenę z dzieckiem na ręku i nagle padł strzał wymierzony we mnie. Padłam trupem, światło zgasło, Darek włączył muzykę, ktoś ściągnął mnie za nogi za kulisę. Tak wyglądał mój debiut w Spadkobiercach."
"Czas Spadkobierców. Co się wtedy czuje? Nieopisaną radość, dziką rozkosz, wolność i satysfakcję. Uwielbiam to. Uwielbiam Spadkobierców."
Wojciech Kamiński
Polecane imprezy...
... czyli na co warto się wybrać!
Archiwalny odcinek Spadkobierców
Spadkobiercy - odcinek 94 (archiwalny)
Forum Dyskusyjne
Oficjalne forum serialu Spadkobiercy
Zapraszamy do Internetowego Forum Dyskusyjnego, gdzie każdy z was może podzielić się swoimi opiniami, dotyczącymi serialu Spadkobiercy. Najaktywniejszych użytkowników nagradzamy i zapraszamy na nasze występy i nagrania...
Kabarety na Facebooku
Lubisz nas? Oni tak...
Nasi przyjaciele
Strony przyjaciół serialu
© 2010 Spadkobiercy.net - Wszystkie prawa zastrzeżone (stat). Reżyser i pomysłodawca: Dariusz Kamys. Projekt i wykonanie serwisu: Łukasz Sztoldo (Spadkobiercy)